Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

Чому з'являються прищі на ногах і як їх лікувати?

Опубликовано: 03.09.2018

Прищі на ногах і проблеми, пов’язані з ними, знайомі, напевно, всім людям на планеті. Різниця тільки в тому, що одні можуть від них позбутися без особливих зусиль, а інші тривалий час відчувають естетичні незручності у зв’язку з цим. В залежності від того, де з’являються прищі, можна зробити висновок про проблеми з тим чи іншим органом, адже в людському організмі все взаємопов’язано. Особливий інтерес викликають прищі на ногах, адже, як кажуть косметологи, найчастіше висипання виникають на обличчі і шиї. Чому ж з’являються прищі між пальцями, на колінах і інших частинах ніг, сьогодні нам належить розібратися разом.

Зміст

1 Причини прищів на нижніх кінцівках 2 Прищі на ступнях 3 Лікування прищів на ногах

Повернутися до змісту

Причини прищів на нижніх кінцівках

Прищі на колінах у жінок з’являються в першу чергу від гоління тупим верстатом. Якщо ви хочете уникнути неприємних висипань, то намагайтеся під час гоління ніг використовувати зволожуючі креми і верстати з рухомою головкою: вони наносять менший шкоди шкірі ніг.

Другою можливою причиною утворення червоних прищиків на ногах є алергічна реакція на засіб для гоління, зволожуючий крем, лосьйон або мило. Спробуйте поміняти засіб для гігієнічних процедур, і, можливо, висипання зможуть пройти самі собою. Якщо ж протягом декількох тижнів прищики на ногах не проходять, необхідно звернутися до лікаря, він призначить вам ефективне лікування.

Ослаблений імунітет — третя причина появи на ногах водянистих прищів або червоних точок. У міжсезоння холодна погода може спровокувати простудні захворювання. Внаслідок ослабленого імунітету організм людини по-своєму реагує на вірус. Один з симптомів ослабленої імунної системи може виявитися саме у вигляді висипу.

Дрібні прищики часто з’являються з внутрішньої сторони, між ніг. Це може говорити про постійному терті кінцівок одна об іншу. З таким явищем стикаються люди, які страждають від зайвої ваги. Постійне тертя може викликати не тільки почервоніння, але і гнійні прищі.

Нерідко причиною висипань в області стегон є інфекційні захворювання, такі, наприклад, як контагіозний молюск і генітальний герпес. У людей з цукровим діабетом також може з’явитися висип в різних районах ніг.

Повернутися до змісту

Прищі на ступнях

Якщо ви помітили у себе білі дрібні прищі на ступнях, треба негайно йти в поліклініку на прийом до дерматолога.

Як правило, в цьому місці прищики не з’являються через відсутність сальних залоз на цій ділянці. Причини утворення прищів можуть бути наступні:

дисгідрозі; дісгідротіческая екзема; сверблячих дерматит.

Дисгідрозі — це захворювання, яке виникає в літній час з-за надмірної запиленості ніг, коли людина ходить в босоніжках та інших відкритих типах взуття.

Дісгідротіческая екзема формується після постійного контакту з подразником, це можуть бути засоби побутової хімії або інші агресивні речовини. Вона проявляється у вигляді червоних пухирців, що лопаються, і захоплює не тільки стопи, але і виникає між пальцями.

При дерматиті утворюються червоні водяні прищі на пальцях ніг і стопах, вони дуже сильно сверблять. Лікувати їх можна тільки медикаментозними методами.

У жінок водянисті прищики на ногах можуть бути пов’язані з гормональним дисбалансом, який буває із-за тривалого вживання контрацептивів і в період вагітності. У чоловіків, чия робота пов’язана з постійними фізичними навантаженнями, істотно підвищується потовиділення на кінцівках, адже на них припадає все навантаження. З-за того, що немає можливості в робочий час постійно приймати душ, утворюються червоні плями або невеликі гнійники.

Що стосується дітей до 2 років, то найпоширенішою причиною висипки є потничка або ж тривале носіння памперсів. Давайте шкірі дитини подихати, на деякий час спробуйте обійтися без підгузника і використовувати присипку в гігієнічних процедурах.

Прищі на ногах у дитини можуть з’явитися і з-за проблем з шлунково-кишковим трактом. Постарайтеся додати в раціон малюка більше кисломолочних продуктів, а дітям, що живиться сумішами, можливо, потрібно замінити звичну кашку.

Повернутися до змісту

Лікування прищів на ногах

Як позбавитися від прищів, знають небагато, і, як правило, користуючись косметичними засобами для усунення проблеми, ще більше погіршують ситуацію.

Як прибрати прищі, детально розповість кваліфікований фахівець після ретельної діагностики. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і не тисніть дрібні прищики, ви можете занести інфекцію, і тоді лікування буде можливо тільки в умовах стаціонару.

Якщо можливості звернутися до лікаря немає, то спробуйте дотримуватися наступних вказівок:

змініть всі косметичні засоби і навіть пральний порошок, можливо, саме вони викликають висип у вас на ногах; намагайтеся не носити синтетичні штани і тісні колготки, чоботи з високою гомілкою теж час потрібно виключити з щоденного гардероба; якщо дрібні прищі у вас на ногах носять запальний характер і постійно поширюються на інші ділянки, використовуйте саліцилову мазь, добре загоюють рани такі антибактеріальні препарати, як Скінорен, Зинерит і Далацин; вживайте в їжу продукти, багаті вітаміном А, або приймайте його похідні — препарати Видестим, Радевит, їх можна придбати в будь-якій аптеці без рецепта; регулярного протирати уражені місця настоями ромашки, календули та іншими відварами лікувальних трав.

Якщо вищевказані методи лікування прищів не дали результатів протягом 2 тижнів, то похід до лікаря більше відкладати не можна. З-за того, що прищики на ногах приховані під одягом, багато людей ігнорують їх поява і не поспішають звертатися за консультацією до лікаря. Такий підхід до вирішення проблеми неправильний і загрожує серйозними труднощами зі здоров’ям. Краще попередити можливі наслідки, ніж потім страждати від тривалого лікування.

Не бійтеся звертатися до дерматолога, нічого страшного з вами не станеться, але будьте готові до того, що лікар вам пропише антигістамінні препарати або антибіотики.

Реклама
ТОП Новостей
Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов
Страница 3 из 4 Непосредственно перед началом подсчета голосов избирателей, участников референдума члены участковой комиссии с правом решающего голоса вносят в каждую страницу списка избирателей, участников

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss