Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

Як зняти зі стін шпаклівку і на скільки це треба

Опубликовано: 03.09.2018

Як прибрати шпаклівку стін

Як прибрати шпаклівку стін, ми сьогодні з вами розберемося. Якої консистенції має бути шпаклівка ви можете прочитати на сторінках нашого сайту.

І якщо вона приготована згідно технології, тоді її іноді буває досить складно видалити. Ви можете побачити весь процес на відео в цій статті. Так само на фото будуть представлені окремі моменти щодо виконання цієї роботи.

Зміст статті

Знімаємо шпаклівку Що знадобиться Звичайний метод Радикальний метод Зняття шпаклівки зі стелі

Знімаємо шпаклівку

Як рівняти стіни шпаклівкою(див. Вирівнювання стін шпаклівкою за всіма правилами) ви вже знаєте, але іноді буває потрібно що-небудь переробити і шпаклівку у цьому випадку треба зняти. Все можна зробити своїми руками і тоді ціна роботи не буде нічого коштувати. Нижче буде приведена інструкція.

Перш ніж розпочати будь-які оздоблювальні роботи, потрібно позбутися від попереднього покриття:

Видаляються всі верхні шари обробки. Потім знімається шпаклівка.

Процес зняття старого матеріалу справа непроста. Підійти до нього варто грунтовно. Здійснюється він у кілька етапів.

Спочатку вирішується питання, чи потрібно видаляти шпаклівку:

Стіну як слід, оглядають. При рівній поверхні і мінімумі невеликих дефектів, тріщин, простіше залишити шпаклівку. Пошкоджені місця можна просто зачистити, прогрунтувати і зашпаклювати. Тоді не доведеться займатися всією стіною. Це непоганий варіант, якщо попередній ремонт був зроблений якісно і не дуже давно. Буває, покриття щільне і лежить рівно. Але є сумніви, чи розумно залишати матеріал. У таких випадках краще простукати поверхню. Можна скористатися ручкою від шпателя. Якщо звук глухий, то зчищати шпаклівку доведеться. А вже коли стіна стара, місцями роздута, без видалення попереднього шару точно не обійтися.

Що знадобиться

Все необхідне для цієї процедури простіше підготувати заздалегідь.

Знадобляться:

Поліетиленова плівка або газети; Пульверизатор; Відро або ємність під розчин; Великий шматок тканини, підійде валик або губка; Шпатель, зубило, молоток; Болгарка, наждачний папір, перфоратор; Стрем’янка; Респіратор, рукавички та окуляри.

Перед роботою кімнату теж потрібно підготувати. Адже робота чекає пильна і потім доведеться довго забиратися. Меблі можна видалити з кімнати або зачохлити поліетиленом.

А простір між стінами і дверима заклеїти паперовою стрічкою. Підлога накривається газетам або плівкою. На двері краще повісити мокру простирадло.

І не забути про захист. Тут і стануть в нагоді рукавички, окуляри і респіратор. Тепер можна приступати до роботи.

Звичайний метод

Це метод найбільш доступний і тут не треба володіти практичними навичками.

Видаляємо за допомогою шпателя

Отже:

Поверхню змочують з пульверизатора. Хвилин через п’ять можна братися за шпатель. Деякі починають видаляти покриття без змочування, якщо воно добре відходить в окремих місцях. Але всю стіну так не обробити. Тому намочити її необхідно.

Увага: Буває, що і мокрий матеріал ніяк не піддається. Тут допоможе розчин крохмалю. Готується він просто.

У літр води додають 2 ст. л. крохмалю. Все це гарненько розмішати і заряджається в пульверизатор. Суміш наноситься на поверхню. Хвилин через 20, коли вона вбереться в шпаклівку, можна знову знімати матеріал.

Щоб заощадити час і сили по можливості краще визначити товщину обробки. Якщо покриття покладено в один-два шари товщиною 2-3 мм можна обійтися пульверизатором. Але коли обробка щільна товщиною 6 мм користуватися пульверизатором не має сенсу. Простіше наносити крохмальну суміш тканиною, губкою або валиком.

Радикальний метод

При товстому шарі шпаклівки, коли крохмаль не допомагає, в хід йдуть інструменти:

Знімаємо за допомогою зубила

Зубило прикладається до стіни під кутом і відколюють молотком ділянки матеріалу один за іншим.

Увага: Краще почати з тих ділянок, де шпаклівка погано тримається.

Трапляється, що такий метод теж марний. Тут допоможуть болгарка і перфоратор. В патрон перфоратора вставляють лопату, і просто руйнують їм обробку. Альтернатива перфоратори — болгарка. Її коло прикладають паралельно стіні і спилюють покриття. Перед цим на поверхні робиться насічка.

Звичайно, після таких заходів без прибирання не обійдеться. Зате вони швидкі і вірні.

Коли стіна очищена від старого матеріалу, її зачищають грубозернистою наждачною бумагою. Бруд і пил з поверхні просто стирають вологою тканиною.

Тепер вона готова до нової обробці. Можна її прогрунтувати, зашпаклювати. Та наносити декоративні матеріали для оздоблення.

Зняття шпаклівки зі стелі

Непотрібний матеріал з стелі знімають практично також як зі стін.

Можна скористатися «м’яким» методом:

Обробити поверхню крохмальної сумішшю і зчистити шар шпателем. Чи спиляти її болгаркою. Думки будівельників з цього приводу розходяться.

Хтось виступає за «крохмальний» метод, інші вважають найнадійнішим використання болгарки. Важливо підібрати спосіб, який підходить конкретному покриттю. Отже, починати треба з ретельного огляду стелі і простукування. Іноді вже на цьому етапі старий шар починає відвалюватися.

Тоді звичайно крохмаль і шпатель ─ оптимальний варіант. Якщо покриття щільне, добре тримається, то в руки беруть болгарку. Варіант швидкий і ефективний. Тут особливо важливо не забувати про захист: окуляри і респіратор. Деякі не хочуть знімати старе шпаклевочное покриття до кінця. Звичайно це вибір кожного, як робити ремонт. Але якісна обробка не вийде без основи.

Щоб фарба трималася міцно і лежала рівно, а шпалери були гладкими і красивими потрібно цю основу підготувати. І краще всього зачистити поверхню від усіх непотрібних матеріалів. А потім вже наносити нові.

Як користуватися шпаклівкою для стін ви вже знаєте, тепер як зняти зі стін шпаклівку теж вам відомо. Головне в цьому питанні не засмучуватися і все робити правильно.

Реклама
ТОП Новостей
2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов
Страница 3 из 4 Непосредственно перед началом подсчета голосов избирателей, участников референдума члены участковой комиссии с правом решающего голоса вносят в каждую страницу списка избирателей, участников

Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss