Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

Главная Новости

Розваги в Криму для дітей 2015. Де відпочити з дітьми в Криму недорого: дельфінарії, аквапарки, зоопарки

Опубликовано: 29.09.2018

видео Розваги в Криму для дітей 2015. Де відпочити з дітьми в Криму недорого: дельфінарії, аквапарки, зоопарки

Для в’їзду в окупований Крим неповнолітнім потрібен закордонний паспорт

Море і пляжі, винні підвальчик, гірські ущелини і водоспади здатні залучити до Криму будь-якого дорослого. Але ви приїхали до Криму з маленькою дитиною. Дітям всього цього мало, їм подавай розваг і вражень! Чим же зайняти тут допитливих і досвідчених сучасних діток? Не хвилюйтесь! Неважливо, наскільки часу ви потрапили на півострів, неважливо, в якій його частині ви знаходитесь — завжди можна знайти, чим зайнятися, щоб ні дорослим, ні дітям не було нудно.Отже, розваги в Криму для дітей — ТОП-5 найбільш цікавих місць, які ви просто зобов’язані відвідати:

дельфінарії; аквапарки; зоопарк «Казка» Олега Зубкова; Поляна Казок в Ялті; Парк Львів «Тайган» в Білогірську.

Відвідуючи ці місця, ви будете не менш щасливі, ніж вашим діти.

Відпочинок в Криму з дітьми: дельфінарії

Сьогодні в Криму працює ні багато ні мало — 9 дельфінаріїв в містах Алушта, Ялта, Севастополь, Феодосія, Коктебель, Євпаторія. У більшості з них виступи проводяться цілий рік. Якщо ви приїхали до Криму з дитиною, обов’язково сходіть в один з дельфінаріїв. Вибирайте відповідний тут (http://delfinarii-krima.simf.com.ua)


Інформаційний відеоролик для мешканців Криму: свідоцтво про народження дитини

Діти із захопленням спостерігають, як дельфіни крутять сальто, перевертаються в стрибках, здійснюють складні обертання, співають, навіть малюють. Уявлення тривають 1 годину, в різних містах відрізняються один від одного. Наприклад, в Ялтинському дельфінарії можна плавати разом з дельфінами, кататися на човні і фотографуватися скільки хочеш. У Феодосії крім дельфінів афалін в програмі беруть участь морські котики, а в науковому центрі — музеї-акваріумі зібрані практично всі риби, що живуть в Чорному морі. Недалеко від «Акваторії» в Лівадії знаходиться єдина в Криму ферма крокодилів під загадковою назвою «Таємниця фараона».


Кислотні дощі: Наслідки лиха в Криму - Перші про головне. Вечір (19.00) за 08.09.18

У Криму з дітьми: куди поїхати в аквапарк?

З аквапарками в Криму також немає проблем — вони є у всіх великих курортних містах. Сьогодні їх сім: «Бананова республіка» (між Саками і Євпаторією), «Водний світ» (Судак), «Зурбаган» (Севастополь), «Мигдальний гай» (Алушта), «Блакитна затока» (Сімеїз). Є ще аквапарк в Коктебелі.

Майте на увазі, що якщо ви приїдете в аквапарк на весь день, то обов’язково захочете перекусити. На територію не можна проносити продукти, так що обідати чи вечеряти доведеться в місцевих кафе. Це можуть бути кафешки з гамбургерами або хот-догами, чайхана або хороший ресторан. Приємний бонус очікує іменинників в «банановій республіці» — у свій день народження вони можуть отримати знижки. Також на території більшості аквапарків ви знайдете зручні паркування, камери схову особистих речей, тенісні корти і басейни з гідромасажем, медпункти, фотоцентри, дитячі кімнати з нянею і вихователем.

Ялтинський зоопарк «Казка»

Якщо ви приїхали до Криму з маленькою дитиною, і душа жадає розваг — вирушайте в єдиний в Криму приватний зоопарк Олега Зубкова. Більше мільйона відвідувачів побували тут і забрали з собою захоплення і прекрасні емоції. А починалося все з лікування хворих тварин, від яких відмовлялися найбільші зоопарки світу. Сьогодні в Ялтинській «Казці» величезна кількість тварин, серед яких тигриця Тигрюля, яка очікує цього року чергове потомство, ведмідь Матвій, подарований зоопарку після масового отруєння тварин у 2008 році. Отже, якщо вас приваблює Крим і сімейний відпочинок з дітьми, вас чекає Ялтинська «Казка».

Щоб дістатися в це місце, потрібно проїхати від Ялти з південнобережного шосе 2 км, тримаючи курс на велику напис, що видніється на горі «Зоопарк». Квитки для дорослих — 600 рублів, для дітей — 300 рублів.

Крим, де відпочити з дитиною — Поляна Казок в Ялті

У декількох кілометрах від Ялти знаходиться музей скульптур і флористичних фігур під відкритим небом. Відпочинок в Криму з дітьми буде неповним, якщо ви не відвідаєте Поляну казок. Улюблених з дитинства героїв майстри виконали з каменю і химерно вигнутих коренів рослин, вирізали з дерева. Кілька десятиліть різні майстри робили свої композиції, є навіть цілі комплекси ілюстрацій до мультиків.

Для дітей — це справжнє свято, де кожна композиція викликає непідробний захват, можна все помацати, подивитися, скрізь сфотографуватися. Обов’язково вдивіться в свої нові зображення в королівстві кривих дзеркал.

Парк левів «Тайган» в Білогірську — найбільший розплідник диких тварин

На величезній площі в 30 гектарів парку «Тайган» живуть у природних умовах дикі звірі. Близько шести десятків левів і тигрів різних порід ходять по парку, а люди спокійно спостерігають за їх життям, перебуваючи в абсолютній безпеці. Містки, за якими прогулюються глядачі, знаходяться на безпечній висоті, тварини просто не зможуть дістати до них ні за яких обставин.

Прямо біля ніг відвідувачів парку ходять прекрасні павичі, також є жирафи, верблюди, страуси, пелікани та багато інших птахи і тварини. Багато мавпочок, кроликів, птахів. Цікавий відділ — крокоділяріум. Дітям особливо подобається дитячий зоопарк, де в особливих умовах ростуть малюки-тигренята.

При вході в парк в спеціальному наметі можна купити їжу для тварин: горішки, соломку, спеціальні суміші для білок, мавпочок і ведмедів. Корм для хижаків продається окремо. Такі ж намети є і на території зоопарку.

Дорослий квиток коштує 600 рублів, дитячий — 350 рублів. Якщо дитина втомилася, продовжити екскурсію по території зоопарку можна на дитячому паровозику.

Як бачите, в Криму є що подивитися і чим зайнятися з дитиною-якого віку. Унікальний півострів Крим робить відпочинок з дітьми незабутнім і насиченим.

 

Реклама
ТОП Новостей
Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов


2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss