Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

Каток в Москві: де покататися на ковзанах, відкриті, криті та нічні катки Москви 2015

Опубликовано: 29.09.2018

Різноманітність льодових ковзанок в Москві вражає. Відкриті і криті, денні та нічні катки, природні та штучні льодові майданчики, які також призначені для оренди. Важливо, що в цих закладах можна добре і з користю для здоров’я провести час.

Погляньте на карту Москви, на якій відзначені численні льодові майданчики здоров’я. Розповімо вам про найцікавіші і популярні катки в столиці на майбутній зимовий сезон 2014-2015 року.

Місто надає великі можливості для любителів активного відпочинку на ковзанах. Катков у місті багато, вони є у всіх районах. Ви цілком зможете вибрати місце, куди вам буде зручно добиратися. Можна кататися не тільки традиційним способом — зимовим днем ​​під відкритим небом на замерзлому ставку, але й відвідати критий каток, покататися на штучному льоду. Штучний каток має свої переваги — зимовий вітер не буде обпалювати щоки і морозити ніс.

Якщо раптом бажання надіти ковзани і хвацько розсікати крижану поверхню або задумливо виписувати ковзанами вигадливі візерунки наздожене вас в кромішніх сутінках, ви цілком зможете задовольнити свій каприз, відвідавши будь-який зручний для вас нічний каток в столиці. Так-так, давно існують і такі приємні речі — нічні катки в Москві.

Відкриті льодові катки Москви

Якщо вас не лякає зимовий холод, і ви хочете відчути всю красу морозного повітря, відкриті льодові катки до ваших послуг. Численні списки відкритих ковзанок можна переглянути в інтернеті, запитавши про це у Яндекса або Гугла.

Парк культури Горького володар найбільшого відкритою льодового майданчика в Москві. Тут можливості чудово провести хоч цілий день не обмежені. Вхід безкоштовний, але в гардеробі доведеться чекати своєї черги.

На Патріарших ставках розташувався другий за величиною льодової поверхні безкоштовний відкритий каток Москви. Ставки — винахід природи, тому кататися тут можна тоді, коли морози перетворять поверхню ставка в міцний лід. Теплих роздягалень тут немає, але зате кататися можна в будь-який час доби безкоштовно.

Один з найпопулярніших зимових місць відпочинку в столиці — каток в саду «Ермітаж», Каретний ряд, будинок 3. Він поділений на дві частини: одна, поменше, з природним, інша, побільше, зі штучним льодом. Як приємне доповнення сад «Ермітаж» може запропонувати невелике миле кафе, в якому можна зігрітися чашечкою кави або чаю з якою-небудь солодкою булочкою. Переодягаються тут в теплих роздягальнях.

Все задоволення обійдеться вам від 150 до 250 рублів за годину. Ковзани напрокат коштують 150 рублів за одну годину. За гардероб доведеться заплатити 50 рублів.

Каток «Російська зима» на Петрівці — ветеран московських льодів, його приємна дружня атмосфера дає вам душевний комфорт і гарний настрій.

Критий каток в Москві

Закриті катки, як всі штучні, хороші тим, що можуть працювати в зимову холоднечу і в літню спеку.

Палац для любителів катання на ковзанах в Крилатському — найбільш великий критий каток Москви. Комфортні умови створюють музичний супровід катання, ресторанчик на льоду. Плата за задоволення не поставить вас у скрутне становище: дорослі заплатять 300 рублів за денне катання, з дітей візьмуть 150 для дітей, а студенти віддадуть по 200 рублів.

Перший штучний льодовий каток — «Біля Тріумфальної арки». Прекрасна крижана майданчик надає різноманітні послуги.

У Москві також користується популярністю критий каток — «Кристал» в Лужниках (метро «Спортивна», «Воробйови гори», Лужнецкая наб., Будинок 24). Чудова якість льоду, перевіряли самі, рекомендуємо.

Є ще каток зі штучним покриттям в Москві — каток Локомотив, він критий. Тут пропонується оренда ковзанів, музичний фон, буфет, є місця, де можна переодягтися.

Де пока

татися на ковзанах вночі: нічні катки в Москві в зимовому сезоні 2014-2015

Нова примха городян, що користується підвищеним інтересом і популярністю — нічні катки в Москві. Це незвичайне розвага, і коштує воно дорожче звичайного, але вона варта того!

Льодовий Палац «Морозова», критий нічний каток з дуже помірними цінами. Кататися можна скільки душі завгодно.

Каток в приміщенні з штучним льодом, каток ЦСКА, дозволяє скористатися послугою нічного катання два дні на тиждень. Всі зручності в наявності: є де переодягнутися, є де перекусити, можна ковзани взяти напрокат, а не нести свої. Все задоволення — 250 рублів на годину, заточити ковзани обійдеться в 200 рублів.

Молоді москвичі віддають належне льодовому майданчику «Крила рад», яка працює в нічний час. У охочих насолодитися нічним катанням недоліку немає, тут проводяться дискотеки на льоду, різноманітні конкурси.

Червона площа в зимовий час теж дозволяє прекрасно відпочити від сидячої міського життя. Каток відкривається в грудні, прекрасна думка — зустріч нового, 2015 на ковзанах у кремлівських веж. Прекрасний лід, ковзани напрокат, закусочна, в якому запропонують смачну і гарячу їжу.

 

Реклама
ТОП Новостей
2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов
Страница 3 из 4 Непосредственно перед началом подсчета голосов избирателей, участников референдума члены участковой комиссии с правом решающего голоса вносят в каждую страницу списка избирателей, участников

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss