Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

Главная Новости

Правила етикету для чоловіків

Опубликовано: 29.09.2018

видео Правила етикету для чоловіків

Правила этикета: как гулять с дамой?

В 21 столітті все також зустрічають по одежинці . По тому, як ви виглядаєте і по тому , як ви себе ведете . Особливо люблять зустрічати таким чином жінки. І нехай вони люблять повторювати , що ввічливому чоловікові , як і людоїдці Еллочці , потрібно мати на словниковому запасі зовсім небагато слів: « Люблю, куплю , поїдемо ». І нехай кричать про рівноправність і незалежності. Але в глибині душі вони сподіваються , що їх лицар не з чуток знатиме про чоловічий етикет .Ще більш капризними можуть бути роботодавці , які хочуть , щоб на співбесіді дотримувався етикет для чоловіків. Зверніть увагу на бізнесменів : вони знають , як потрібно виглядати і як вести себе на переговорах , адже від цього безпосередньо залежить їх фінансовий успіх .


20 правил этикета в отношениях мужчины и женщины

Тому , чоловіки, не смійтеся і не говорите , що слово « етикет» покрилося таким же товстим шаром пилу , як і « честь», « церемоніал», « благопристойність». Правила етикету для чоловіків прості , прочитання їх займе всього пару хвилин.


Бізнес-етикет для чоловіків: як підібрати ідеальний діловий костюм?

Сучасний звід правил чоловічого етикету :

Зачіска чоловіка повинна бути акуратною і охайною ( професія не грає ніякої ролі). Предпочтітельней короткі класичні стрижки. Виняток — представники креативних професій ; вони цілком можуть собі дозволити експерименти з волоссям. Якщо ви вирішили відростити вуса або бороду , не забувайте : за ними теж потрібен ретельний догляд!

Раніше , зустрівши даму або знайомої людини , чоловік низько кланявся в знак поваги. Зараз досить легкого кивка головою, щоб ви не уславилися задавакою і хамом .

Не лякайтеся при вигляді великої кількості столових приладів в ресторані або кафе . Вибирайте звичайні ложки , вилки і ножі .

Етикет прихильний до дамам : їм можна пробачити спізнюватися на побачення на хвилин 15-20. Пам’ятайте про це , коли терпіння буде готово лопнути . Дочекайтеся дівчину і запропонуйте їй при прогулянці зігнуту праву руку , щоб її не штовхали проходять повз люди .

Завжди пропускайте даму вперед , попередньо відкривши двері .

Перед тим , як самому сісти за стіл , відсуньте стілець вашої супутниці . Сідайте навпроти неї . А якщо хочете вразити даму знанням етикету для чоловіків , вставайте з- за столу кожен раз , коли встає жінка.

Спиратися ліктями на стіл дозволено тільки в барі , пабі або в разі , якщо на столі немає їжі . В інших ситуаціях — лікті геть!

Якщо ви збираєтеся закурити необхідно запитати дозвіл у жінки.

В розмові зі співрозмовником не варто пліткувати і обговорювати доходи спільних знайомих , їх проблеми в сім’ї , зовнішній вигляд і звички.

Хороша туалетна вода здатна зачаровувати співрозмовників . Але тільки в тому випадку , якщо перед зустріччю не використовувати половина флакона.

Якщо ви з дівчиною прийшли в компанію , не можна залишати її одну , щоб привітатися зі знайомими або випити . Якщо в компанії занадто багато людей , можна потиснути руку лише одному.

Вважається , що дарувати рожеві або червоні троянди треба дарувати тільки коханим жінкам . Тому правильно вибирайте квіти для колег по роботі , просто знайомим жінкам .

Кашляти і чхати можна в носовичок , а не в руку.

Для сторонніх людей ваш гучний сміх , шумне спілкування і роздивляння сусідів може виглядати образливим .

При виході з громадського транспорту подавайте руку супутниці .

Головний убір можна не знімати в транспорті , передпокою . В інших випадках це необхідно (при фотографуванні , вході в приміщенні , в присутності жінок, у разі , коли грає державний гімн ).

Навіть якщо від гоління у вас дратується шкіра , в деяких випадках голитися необхідно: якщо вас запросили на весілля , співбесіда чи ділову зустріч.

Не ігноруйте запрошення на похорон або урочисту зустріч.

Одягайтеся так , як того вимагають обставини. Шорти і футболка доречна при зустрічі з друзями на природі , а піджак і краватку на ділових зустрічах та урочистих заходах.

Будьте природні , не напружуйтеся ! Не приймайте все правила етикету для чоловіків як непорушні істини : крок вправо , крок вліво розстріл ! Намагайтеся дотримуватися рекомендацій і Ви непримітно побачите захоплені погляди і почуєте компліменти на свою сторону. Стати справжнім джентльменом !

Схожі записи:

Реклама
ТОП Новостей
Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов


2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss