Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

Главная Новости

Чи можна вагітним ходити в лазню і сауну

Опубликовано: 29.09.2018

видео Чи можна вагітним ходити в лазню і сауну

Сериал "Сваты" 2 (2-ой сезон, 2-я серия), комедийный фильм - сериал, юмор для всей семьи

Сьогодні в лазню і сауну ходять не тільки помитися, там відзначають дні народження, календарні та професійні свята, збираються великою компанією у вихідний день. Сучасна вагітна дівчина зовсім не хоче випадати зі звичного ритму життя, сидіти вдома, відмовлятися від улюблених занять. За довгих дев’ять місяців так можна і занудьгувати, і впасти в депресію. Що робити, якщо друзі кличуть в сауну? Відмовлятися або все ж вагітність не є протипоказанням?


Чому потрібно ходити в сауну

Однозначно відповісти на цей запитання не можна, невірним буде ні категоричне «ні», ні однозначне «так». Скажімо так, не всім вагітним жінкам і не завжди можна відвідувати сауну і лазню .

Коли вагітним можна ходити в лазню

Згідно думку лікарів ходити в лазню і сауну можна тільки звикли до цього жінкам з легко протікає вагітністю. Тобто якщо раніше ви регулярно, 2-4 рази на місяць відвідували сауну, то ваш організм нормально сприйме її вагітність. Однак при цьому у вас не повинно бути медичних протипоказань. Про те, як протікає вагітність, жінка зазвичай дізнається на 2-3 місяці, на ранніх термінах все дуже крихке і непрогнозовано, тому якщо ви хочете народити малюка, краще утримайтеся від парилки.


"Говорим и показываем": "Дважды мама в 15 лет"

Коли не можна ходити в лазню при вагітності

Протипоказанням до сауні і лазні є будь погане самопочуття під час вагітності, токсикоз, підвищений тиск, тонус матки, тягнучі болі в животі і попереку, слабкість, низький тиск. Також при вагітності нерідко з’являються проблеми зі згортанням крові, крім того вона в цей період часто загущується з природним і фізіологічним причин. Буде не зайвим переконатися, що в цьому плані у вас все нормально. Показовими є аналізи на коагулограму і д-диммер.

Категорично заборонено відвідувати сауну при кровотечах, загрозу передчасних пологів, ИЦН, набряках і будь-яких інших небезпечних для плоду і матері станах. Високі температури можуть спровокувати кровотечу, викидень, відшарування плаценти, початок родової діяльності, серцевий напад.

Не варто забувати, що вагітність, навіть яка протікає нормально, організм працює під навантаженням. Збій може відбутися в будь-який момент, тому краще не допускати потенційно небезпечних ситуацій, а парна якраз належить до таких.

Забороняється ходити в сауну і лазню і при загальновідомих протипоказання, таких як захворювання дихальних шляхів, дерматологічні захворювання, гіпертензія, захворювання судин і серця.

Вагітним навіть не рекомендують приймати гарячі ванни і парити ноги, так як це не просто покращує кровообіг, а викликає прилив крові до органів малого тазу, що дуже небезпечно для майбутніх матусь .

У ванній, як і в сауні, може різко стати погано і в результаті жінка не зможе сама встати з води або посковзнеться і впаде. Ванну лікарі дозволяють приймати тільки теплу, практично кімнатної температури. Ще одна небезпека ванни полягає в тому, що в піхві може потрапити нечиста вода і викликати різні захворювання, запалення. Особливо це стосується ванни-джакузі в саунах і лазнях, зараз це не рідкість. Багато вагітні не йдуть в парилку, а ніжаться в джакузі. Якщо вода не гаряча, повторимося, нічого страшного немає, але от з санітарією в громадських місцях складніше, тому сто раз подумайте — чи треба воно вам? Деякі «нешкідливі» грибки та інфекції, зовсім не страшні для пересічної людини, можуть бути дуже небезпечні для вагітної жінки. Наприклад, кишкова паличка — вона може спровокувати передчасне початок родової діяльності, а від різних грибків може з’явитися вагіноз, молочниця, які доведеться лікувати, інакше вони можуть призвести до інфікування плода, розриву тканин при пологах.

Рекомендації з відвідування лазні для вагітних

Якщо ви все ж зважилися на відвідування парильні, то робіть це в щадному режимі. Перебуваєте в парній не більше 3-5 хвилин, вибирайте місце на нижній полиці і подалі від джерела спека. Після не варто обливатися холодною водою , так як на це в першу чергу відреагують судини, в тому числі пуповини плода, плаценти і дитини — при вагітності штучне розширення і звуження судин ні до чого. Краще сполосніть під прохолодним душем або охолоньте в кімнаті відпочинку.

Заходячи в парилку, не забудьте надіти шапочку, вона захистить голову від перегріву. Багато ігнорують шапки для саун і даремно, без такого захисту висока температура негативно впливає на мозок, а також дуже сильно висушує волосся.

Стрибати в басейн або в ополонку вагітній не можна не тільки з-за різниці температур і того, що вона може застудитися. Це також травматично — у вагітних зміщується центр ваги, і жінка може не втримати рівновагу, невдало впасти. Дотримуйтесь техніку безпеки, уникайте слизьких місць, активного веселощів поблизу басейну або водойми, так як вас можуть не помітити, випадково штовхнути, зачепити.

Для гігієни і безпеки в сауні і лазні слід носити гумові тапочки. Вони захистять від грибка стопи і не дадуть вам посковзнутися. Тапочки краще вибирати з стійкою і товстою підошвою, у в’єтнамок вона іноді загинається, що призводить до того, що людина спотикається.

Вагітну жінку не можна залишати в сауні однією — ні в парильні, ні в басейні. Навіть у кімнаті відпочинку бажано за нею наглядати. Якщо поруч з вами буде чоловік чи подруга, то вам зможуть надати своєчасну медичну допомогу, у разі якщо стане погано. Інакше може пройти досить багато часу, поки ваше відсутність стане помітним.

Вагітній жінці, яка раніше не відвідувала сауну або лазню не рекомендується пробувати це задоволення при вагітності. Якщо немає даних, як організм переносить високу температуру і вологість в звичайному стані, то спрогнозувати його реакцію при вагітності просто неможливо.

Відмовлятися від походу в сауну або лазню не варто, особливо якщо мета не тільки попаритися, але й весело провести час. Позитивні емоції обов’язково потрібні вагітній жінці . Просто дотримуйтесь техніку безпеки, не зловживайте парильнею — краще віддайте перевагу водним процедурам, плавання корисно при вагітності. Також це хороша можливість доглянути за собою, зробити маски для обличчя, тіла, волосся.

Реклама
ТОП Новостей
Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов


2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss