Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

  1. Главная
  2. Новости

Місячні після родів - коли відновлюються?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Місячні після родів - коли відновлюються?

Calling All Cars: Old Grad Returns / Injured Knee / In the Still of the Night / The Wired Wrists

Місячні після родів   встановлюються в нормальний цикл не відразу, і це викликає обґрунтований інтерес. У природі все урівноважене і створено так, що в період після вагітності під час годування грудьми щойно народженого малюка в організмі мами відсутнє 2-е навантаження. Наступ повторної вагітності стає малоймовірним, так як гормони, що відповідають за формування молочка, пригнічують овуляцію.Перші місячні після родів   приходять тоді, коли кількість гормону пролактину знижується, а також зменшуються об’єми грудного вигодовування, або коли воно зовсім припиняється.не докладати дитини до молочних залоз частіше, ніж через 3 години;

відмовитися від нічного грудного годування;

почати підгодовувати;

давати соки і водичку;

перейти на годування молочними сумішами.

Однак навіть якщо перші місячні після родів   раптом почнуться, то вони можуть швидше за все ще досить тривалий час бути нерегулярними. Менструальний цикл після пологів буде як раніше і повністю відновиться тільки тоді, коли гормональний фон прийде в норму. Через 2 місяці після пологів цикл стає таким же, як і був до народження малюка. Перші виділення відразу після родів не мають нічого спільного з місячними ці кровотечі іменуються лохіями, тому як кров йде з місця прикріплення плаценти.


Brian Skerry reveals ocean's glory -- and horror

Як тільки плацента відділяється від матки, там утворюється кривава рана, яка досить довго заживає, якраз вона і кровоточить, і багато жінок можуть прийняти цей процес за відновлення місячних після родів.

Однак ці виділення мають свої характерні ознаки, вони йдуть не рясно, спочатку мають червоний колір, потім коричневий і до часу повного загоєння матки жовтуватий колір. Процес загоєння може проходити до 2-х місяців. Перші місячні після родів  за умови годування малюка грудьми можуть не починатися і до 12 місяців, але не більше. Це є нормою.

Організм мами влаштований так, що створюються умови для ненастання повторної вагітності. Організм сам знає, коли відновити процес овуляції, на все свій час. Як тільки годування грудьми буде закінчено і сили організму відновляться – місячні прийдуть.

Місячні після родів

Якщо в минулі часи новонароджений до 12 місяців і навіть довше не пробував нічого крім маминого молочка, то сьогодні в медицині практикується прикорм вже з 6-го місяця життя, а це значить про те, що маминого молочка ставатиме потрібно все менше. Це веде до згасання утворення грудного молочка і, відповідно, місячні відновлюються. Якщо жінка не годує немовлятко грудним молочком, то через 2-3 місяці у неї повинні піти місячні після пологів. У медицині є думка, що якщо у жінки немає місячних, то овуляція не настане і вагітність наступити не зможе, це не так, овуляція зможе статися і всупереч менструації, тому настання вагітності можливо і під час лактації. Саме так і народжуються на світ дітки погодки.

Чому бувають часті місячні кілька разів на місяць?

Збій циклу місячних: можливі причини і лікування

Дуже важливо продумати заздалегідь методи контрацепції, щоб вагітність не стала несподіванкою. Як говорилося вище, на відновлення менструації впливає навіть те, скільки разів і за який проміжок часу малюка прикладають до грудей, і то, дається йому прикорм, чи практикується годування у нічний час. За статистикою поновлюються місячні через півроку. Складно протікає вагітність, важке розродження може збільшити час на відновлення організму, і місячні можуть прийти пізніше встановленого терміну.

Місячні після родів. Характер, тривалість циклу

Дуже часто відновлюються місячні після родів   із змінами в циклі. Як будуть проходити виділення, які вони будуть за кольором, безпосередньо залежить, від використовуваного контрацептиву. Якщо як протизаплідний засіб обрана спіраль, то жінка повинна бути готова до того, що її менструація може стати сильнішою і об’ємною. В даному випадку колір виділень в перший час спостерігається дуже насичений, і навіть можуть бути присутніми згустки. Якщо в якості контрацептиву жінка віддала перевагу засіб міні-пілі, то виділення, навпаки, можуть бути несильними, можуть просто мазати. Відбувається це, тому що гормональний фон змінюється через протизаплідні таблетки.

Коли протизаплідні засоби не застосовується і організм перебуває в абсолютно здоровому стані, то йдуть місячні після пологів краще, ніж до пологів, характер виділень змінюється в позитивну сторону. Якщо до пологів були хворобливі місячні або спостерігався нерегулярний цикл, то в 90% це проходить після появи немовляти на світ. Дуже болючі місячні після пологів спостерігатися не будуть. Овуляція нормалізується поступово. Але цей процес не повинен бути надто довгим. Якщо нерегулярні місячні після пологів тривають більше 10 діб, то необхідно відвідати жіночого лікаря. 1-я менструація після пологів відрізняється від 2-ї, і в цьому немає нічого дивного. Приблизно через місяць процес нормалізується.

Місячні після родів. Нестабільний цикл

Коли повинні піти місячні, цікавить кожну жінку після пологів. Але важливо розуміти, що процес відновлення протікає плавно і неспішно, дуже поступово – до 6-12 місяців. Якщо одні місячні після родів  вже пройшли, то якщо навіть буде затримка в наступному місяці, переживати не варто. Але, це лише за умови надійної контрацепції.

Якщо ж збій триває більше 3-х місяців, то рекомендується звернутися до гінеколога. Такий тривалий збій може бути причиною проблем зі здоров’ячком, яке потрібно терміново лікувати. Самолікуванням займатися не можна, це може принести ще більшої шкоди здоров’ю. Визначити причину збою може тільки лікар, це може бути і запальний процес, і збій гормонального фону, і хвороби матки, придатків. Крім того, не можна скидати з рахунків наступ повторної вагітності. Не можна не сказати, що на регуляцію менструального циклу впливає те, як завершилися пологи, чи було це розродження, кесарів розтин, аборт або викидень.

Місячні після родів. Оперативне втручання

Після оперативного втручання травмується вся стінка матки, так як проводитиметься розріз з витяганням дитини. В основному після операції менструація приходить як зазвичай і йде в нормі, але якщо місячні настануть раніше, то можуть спостерігатися невеликі збої в циклі. Зазвичай критичні дні після операції відновлюються так само, як і після класичного розродження.

Після кесаревого розтину дуже важливо поставитися відповідально до запобігання від повторного зачаття, так як настання вагітності після проведеної операції небажане на строк до 2-х років. Занадто сильні або дуже мізерні нерегулярні виділення після кесаревого розтину вимагають звернення до фахівця. Це може бути причина розвитку запального процесу в матці або збою гормонального фону. Аборт – це насильницьке переривання вагітності. Критичні дні залежить від того, на якому терміні був зроблений аборт, якщо термін був не великий, то цикл зазвичай відновлюється вже через 30 днів.

Менструація після міні-аборту нормалізується через 1,5 місяці і затримок зазвичай не буває. Якщо пологи були викликані штучно, а термін виношування плоду був великий, то місячні після родів  можуть не відновитися і більше 3-х місяців. Так само, як і після нормального розродження, де не ведеться грудне вигодовування. Жінка повинна розуміти, що стороннє втручання може викликати негативні наслідки, тому при перших негативних симптомах, якихось підозрах слід звертатися до лікаря. Викидень в будь-який період вагітності переноситися жінкою вкрай важко. Це не тільки стресова ситуація від втрати малюка, але і серйозні збої в роботі гормонального фону.

Якщо викидень трапився на маленькому терміні, то зазвичай жінка відновлюється через місяць і цикл приходить в норму, але якщо викидень трапився на великих термінах, то відновлення може зайняти більш тривалий період часу. Це може бути термін і 2 і 3 місяці, залежить від того, яка була гінекологічна ситуація.

Місячні після родів. Ситуація, вимагає звернення до лікаря

Ненормальними вважаються занадто сильні виділення. Сильними вважаються такі виділення, коли жінка змінює прокладку кожні 2 години. Такі місячні розцінюються в медицині як кровотеча і вимагають негайного звернення за лікарською допомогою. Сильні виділення повинні стурбувати жінку, якщо їх колір занадто червоний, насичений і якщо в них спостерігаються великі згустки крові. У нормі тривалість до 10 діб, і якщо вони будуть трохи рясніше, то це вважається нормою.

Зазвичай через кілька місяців цикл нормалізується, і обєм виділень стає таким же, як був до народження дитини. Нормою є і наявність коричневих виділень після пологів. Але якщо менструація триває більше 10-ти діб, то необхідно звернутися до фахівця. Дуже довгі місячні – це не нормально, і причиною такого відхилення може стати розвиток новоутворення в матці, запальний процес або гормональний збій. Будь-які сумніви – це привід поспішити до фахівця, який проведе обстеження, пояснить жінці, як повинен в нормі йти процес відновлення місячних або при необхідності призначить лікування.

Критичні дні не відновлюються відразу після пологів, і всілякі збої можуть тривати не більше 3-х місяців, після приходу перших післяпологових місячних. Якщо цей процес порушується, то причина – гормональний збій. Якщо жінка відмовилася або припинила грудне вигодовування, то менструація зможе відновитися вже через 1,5 місяця. І як тільки закінчаться виділення після пологів, організм жінки вже буде знову готовий до виношування дитини. Причиною частих кровотеч може бути гіперплазія, збій гормонального фону. Такий збій вимагає обов’язкового лікування.

Нормальне відновлення місячних триває до півроку, дуже рідко термін може затягнутися. Якщо критичні дні не приходять протягом року і більше – це привід для звернення до фахівця. Також якщо менструація не настає через 2 місяці після припинення годування дитинки грудьми, то це теж не нормально і слід поспішити до фахівця. При різкому перериванні лактації або медикаментозному позбавленні від молочка не привід для початку місячних, так як організм не готовий, і в цьому випадку менструація настане як зазвичай через 1,5-2 місяці. Яйцеклітина повинна спочатку дозріти, а вже потім настане нормалізація овуляції і циклу.

Найголовніше, що повинна робити жінка, це відстежувати зміни в своєму організмі після того, як дитинка з’явиться на світ. І при будь-яких негативних проявах або при незрозумілих симптомах жінка повинна звернутися до гінеколога, це допоможе уникнути розвитку ускладнень. Місячні після родів   не можуть наступити через 30 днів. Якщо післяпологові виділення закінчилися і знову почалися, то слід звернутися до фахівця. Бувають випадки, що жінка виявляє наявність потьоків до 2-х разів на місяць. Якщо виділення крові йдуть кожні 14 днів, природно, це не є нормою, і слід звернутися за допомогою до фахівця.

Реклама
ТОП Новостей
Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов


2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss