Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

  1. Главная
  2. Новости

Як прибрати живіт після пологів

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як прибрати живіт після пологів

‼️ МОЙ ЖИВОТ спустя год после родов | Диастаз, растяжки, пупочная грыжа 💜 LilyBoiko

Дієтологи стверджують, що повернути форму і вагу, які були у жінки до вагітності практично нереально. Хоча б тому, що груди після годування, навіть нетривалого, точно стануть більшими. Але стрункість, окружність стегон, красиві стегна і тонку талію точно можна відродити.Якщо у вас залишився великий живіт після пологів і ви готові всерйоз зайнятися його усуненням, приготуйтеся, що боротьба буде тривалою і непростою. Зате результат постійно буде радувати вас, а захоплені погляди оточуючих приведуть до розуміння того, що витрати часу і сил були не марні.


Як позбутися живота в домашніх умовах? \ДЕНЬ 27\ Как убрать живот в домашних условиях?

Про те, як прибрати живіт після пологів є чимало постів і різних порад, але дійсно допомогти в цьому може лише комплексний підхід до проблеми, що включає фізичне навантаження, дієту, правильний спосіб життя.


Как восстановить живот после родов - Совет от Все буде добре - Выпуск 88 - 29.11.2012

Чи можливі фізичні навантаження на м’язи живота безпосередньо після пологів?

Пологи позаду, перші емоції від народження малюка трохи вляглися. Саме час для того, щоб молодій мамі звернути увагу на стан своєї фігури, зокрема на в’ялий живіт.

У перебігу перших 6 тижнів після пологів заборонено качати прес, як би вам не хотілося і як би добре ви себе не почували, оскільки є ймовірність того, що живіт назавжди залишиться великим.

Це відбувається через те, що біла лінія живота не зійшлася. Біла лінія живота – це та частина в центрі живота, яка розходиться під час вагітності. Вона тягнеться вертикально від грудей і до лобка. Перший час після пологів її м’язи все ще розтягнуті і, зміцнивши їх в неправильному положенні, ви ризикуєте назавжди залишитися володаркою непривабливого живота.

Для того, щоб визначити, чи зійшлася біла лінія, ляжте на підлогу, начебто збираєтеся качати прес. Поставте 3 пальці трохи вище пупка по центру. При цьому плавно підніміть підборіддя, а потім плечі, щоб живіт трохи напружився. Потім поставте пальці трохи нижче пупка і виконайте те ж саме. Якщо ваші пальці вільно помістилися між цими м’язами, займатися животом ще рано. Якщо увійшли тільки 2 пальці, значить біла лінія зійшлася і ви сміливо можете приступати до вправ.

Вправи для тих, у кого залишився живіт після пологів

Існує система вправ, використовуючи яку ви зможете прибрати обвислий живіт після пологів за 2 тижні. При цьому вони підійдуть і тим, хто недавно став мамою, і тим, у кого дитина вже підрісла. Єдина умова: вправи потрібно робити сумлінно і регулярно. Перед тим, як приступати до такої зарядки, не слід їсти і багато пити.

Ноги на ширині плечей, коліна трохи зігнуті, руки на колінах. Зробіть глибокий вдих і галасливий різкий видих, щоб звільнити діафрагму від повітря. Якнайглибше втягніть живіт до хребта, провалюючи його під ребра. Зробіть 5 хльостких виштовхувань живота. Станьте прямо і віддихайтеся. Вправу повторіть 5 разів.

Опустіться на підлогу, як для віджимання. Витягніть поперек. На видиху втягніть живіт, затримайтеся в цьому положення на 10 секунд, поступово збільшуючи цей час до 1 хвилини.

Ляжте на бік, підніміть на лікті, зігніть коліна. П’яти, сідниці і лікоть розмістіть на одній лінії. Інша рука повинна бути за головою. На видиху підніміть поперек, потім повільно опускайтеся вниз. Зробіть цю вправу по 15 разів на обидві сторони.

Вправа Кегеля відомо, напевно, кожній мамі. Виконуйте її приблизно 100 разів протягом дня. Це допоможе не тільки зміцнити м’язи живота, а й натренувати м’язи піхви.

Візьміть в руки подушку, ноги поставте на ширині плечей. Руки підніміть по діагоналі наверх і різко нахиліться до протилежної ноги. Робіть так по 10 разів на обидві сторони.

Робіть ці вправи кожного дня, вони не вимагають значних витрат сил і часу, тому не завадять вашому спілкуванню з дитиною або домашнім справам. Важливо виконувати всі саме в перерахованій послідовності.

Якщо у вас є достатньо часу, сходіть в спортзал, зверніться до фахівця, який розробить для вас індивідуальну програму, щоб ви змогли дуже швидко позбутися від живота після пологів .

Правильне харчування – важливий крок до красивого животу після пологів

В області живота і стегон у вагітної жінки обов’язково відкладається жирова клітковина. В ідеалі мама може повернутися в колишню форму всього за кілька місяців. Але цьому процесу потрібно допомагати, не забувати робити фізичні вправи і звичайно ж, правильно харчуватися. Досить швидко прибрати живіт допоможе нескладна дієта.

Якщо ви ще годуєте дитину грудьми, то ви поки не зможете дозволити собі дуже строгу дієту. Але згодом зможете обмежувати себе в деяких продуктах, давши серйозний поштовх для значного поліпшення стану вашого животика.

Щоб живіт став красивим, вам слід відмовитися від:

солодкого – тортів, купленого морозива, інших солодощів;

білого хліба, будь якої випічки:

макаронів, макаронних виробів;

великої кількості солі, краще звести її вживання до мінімуму;

всіляких соусів;

смажених і копчених страв;

алкоголю.

Зате ви можете вживати: каші, овочі та фрукти, м’ясо та рибу хорошої якості, яйця в невеликій кількості, кисломолочні продукти.

Дієта для тих, у кого залишився живіт після пологів

Постарайтеся звикнути, що тепер вам не можна вживати більше 1500 кілокалорій на день та виконуйте це правило.

Ранок краще починати з дуже легкого фруктового або овочевого салату і знежиреного кефіру. На обід виберіть легкий, нежирний овочевий суп і овочевий салат. Увечері, за 3 години до сну, з’їжте трохи фруктів і випийте склянку кефіру. У перебігу дня можете також перекушувати фруктами і овочами.

Загальні поради

не беріть в звичку доїдати за дитиною всілякі кашки, супчики і так далі. Або доїдайте, але зведіть до мінімуму вживання «дорослої» їжі;

використовуйте будь-яку можливість для відпочинку. Мамі дуже важко знайти час для сну і релаксу, але тільки в відпочилому стані ви знайдете в собі сили для боротьби за красиву фігуру. А ще це допоможе нормалізувати обмін речовин, коли ви дотримуєтеся дієти;

завжди тримайте живіт трохи напруженим. Така звичка виробляється достатньо легко і швидко.

Реклама
ТОП Новостей
Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов


2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss