Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

Главная Новости

Альпи

Опубликовано: 29.09.2018

видео Альпи

Баварські Альпи [Stud Travel]
Краса і Здоров'я Туризм

Найвищі гори Європи - Альпи , і з ними пов'язана вся її історія, так і в світі про них знають чимало. Досить згадати походи Ганнібала або Суворова, а адже це всього лише мить у порівнянні з їх віком, хоча сучасні вчені - геологи та геоморфологи, називають Альпи молодими горами.Народження Альп почалося близько 180 млн. років тому - для історії Землі це короткий відрізок, але для нас - ціла вічність, а найвищі гори, такі, як Монблан (4810 м), Монте-Роза (4634 м) або Берніна (4049 м) в Східних Альпах, були утворені близько 40 мільйонів років тому.

Де знаходяться Альпи

Є Альпи Західні, Центральні та Східні.


Альпи, Австрія, Kitzsteinhorn, 03.12.2015

Франція займає більшу частину Західних Альп, Швейцарія - Центральних, а Австрія - Східних, хоча й інші країни теж можуть називати себе «альпійськими»: це Італія, Монако, Ліхтенштейн, Німеччина і Словенія. Західні Альпи вище і «компактніше», а Східні розташувалися більш широко - їх вершини набагато нижче.


Альпи.Австрія

Найбільш повноводні річки Європи, такі як Дунай або Рейн, починаються саме в альпійських льодовиках та на снігових вершинах гір - сніг починає танути на висоті приблизно 3000 м.

Льодовикові озера, розташовані в Альпах, теж відомі у світі, і більше всіх - Женевське. У Європі воно найбільше, і його часто називають «дзеркалом» - буває так, що його спокійні води цілими днями, і тоді в них відбивається все, що тільки можливо - небо, дерева і трави, берега і вдома.

У цього озера знаходяться найвідоміші європейські санаторії - у них приїжджають лікуватися зі всього світу, і тут же розташувався Шильонський замок, про який Байрон написав свою знамениту поему. Побувавши тут в 1816 році, поет вирізав на стовпі біля замку своє ім'я, і тепер цей стовп став однією з головних місцевих визначних пам'яток.

Окремої розповіді заслуговує острів Райхенау на Боденському озері: в VIII столітті тут був заснований бенедиктинський монастир - завдяки йому, в середні століття острів став великим культурним, науковим і політичним центром Європи. Зараз острів Райхенау входить в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Погода і клімат в Альпах

Саме Альпи, перегороджуючи Європу, визначають особливості її клімату: у південній Європі він субтропічний, а у північній і західній - помірний.

В самих Альпах клімат теж різний: у північних і західних районах прохолодно, туманно й волого, і опади бувають частіше, але у внутрішніх районах суші, і опадів істотно менше. Суха і ясна погода буває на висоті 2000 м і більше, і взагалі в Альпах чітко виражені так звані кліматичні пояси: якщо в південних передгір'ях тепло, як у субтропіках, то високо в горах бувають сильні морози і вітри, снігопади та хуртовини.

Взимку снігу в Альпах випадає дуже багато: іноді стільки, що деякі перевали закриваються, не можуть ходити поїзди, і автомобільний рух теж припиняється. Особливо небезпечними стають такі райони до весни, коли з гір обрушуються цілі лавини; сьогодні, коли на схилах Альп вирубуються ліси, небезпека стала ще реальнішою.

Альпійські вітри називають фенами, і від них теж досить сильно залежать погода і клімат в багатьох прилеглих районах. Якщо фени теплі і сухі, погода буде теплою і ясною, весна настане раніше, а восени швидше дозріє урожай. Однак, якщо снігу багато, теплі вітри викликають його танення, і ось тоді виникають стихійні лиха - повені і обвали.

На рівнинах, розташованих з півночі і з півдня від Альп, опадів випадає більше, ніж в інших районах, але клімат тут помірний.

Природні пам'ятки Альп

В Альпах чимало природних пам'яток, але є й такі, які створені людиною - наприклад, нещодавно відкритий висячий міст, розташований на висоті 3000 м над рівнем моря - його назвали «найстрашнішим мостом». Він знаходиться в швейцарських Альпах, і приваблює, перш за все, любителів гострих відчуттів: довжина моста близько 100 м, а ширина - 1 м; вітер в цьому районі дме сильний, і міст весь час розгойдується. Зате вид на гори з нього відкривається прекрасний, а ще кажуть, що в ясний день звідти можна побачити територію Італії .

Флора і фауна Альп дуже багата , але все це окремі теми, а більшість туристів приїжджають сюди заради лижних курортів. Таких курортів в Альпах десятки, і популярніше інших австрійські, французькі і швейцарські: раніше сюди могли їздити лише люди з високими доходами, але зараз робиться все, щоб тут міг активно відпочивати і «середній клас». Крім дорогих готелів, туристів приймають більш доступні пансіони і шале, а рейси на більшість курортів організовані чартерні - вони набагато дешевше регулярних.

Австрійські Альпи

Австрійські Альпи вважаються найбільш популярними у туристів , хоча Франція весь час намагається довести свою першість - але тут кожен вибирає те, що йому більше до душі. Австрія вважається батьківщиною гірськолижного спорту: в останній чверті XIX століття в австрійських Альпах з'явилася перша лижна траса, і з тих пір цей вид спорту розвивається і вдосконалюється постійно. Змінюється обладнання і техніка, але австрійська гірськолижна школа визнана найкращою, хоча з нею і намагаються конкурувати школи багатьох гірських країн.

Альпи займають 60% території Австрії, а гірськолижні траси в них тягнуться більш ніж на 20 000 км, і на будь-якому курорті можуть кататися і новачки і професіонали - для цього є всі умови. В тірольських і зальцбурзьких землях знаходяться найбільш відвідувані австрійські гірськолижні курорти, і найкращим місцем вважається Інсбрук - саме тут у XX столітті були проведені дві зимові Олімпіади.

В Карінтії, самої південної області Австрії, взимку дуже багато снігу, і кататися можна, скільки завгодно; однак курорти дешевше, і до того ж після катання можна поринути в гарячий цілюще джерело, яких цьому районі безліч.

Курорти Німеччини не так популярні, та марно: наприклад, у Баварських Альпах, неподалік від Мюнхена, можна відмінно відпочити, і кататися на лижах з листопада до травня.

У Словенії говорять на слов'янських мовах, і тому російським туристам тут «тепліше» і комфортніше, та й ціни на курортах нижче, ніж в інших «альпійських країнах, але на якості це ніяк не відбивається - багато тутешні курорти дуже гарні для сімейного відпочинку. Клімат в словенських Альпах досить м'який, але снігу теж багато - таке вдале поєднання пояснюється близькістю Адріатичного моря.

Відпочинок в італійських Альпах привабливий не тільки для любителів гірських трас, але і для тих, кому цікаві захоплюючі екскурсії, розваги і знаменита місцева кухня. Особливою популярністю користуються Доломітові Альпи, названі так з-за високих скель незвичайного виду, утворених вапняками і доломітами. Їх стрімкі схили, а гострі вершини вигадливі, але поряд з ними розташовуються зручні спортивні траси - види тут приголомшливо красиві.

У регіоні Арсты , який межує з Швейцарією і Австрією, відомий курорт Курмайор: його називають одним з найбільш фешенебельних - готелі і магазини тут шикарні. Курмайор вважається міжнародним районом катання - він з'єднується з французьким курортом Шамоні.

Франція , як вже сказано, весь час «змагається» з Австрією, і не можна не сказати, що це у неї виходить: курортів у французьких Альпах більше, ніж в інших «альпійських країнах, і ні в одній країні немає районів катання, розташованих так високо - близько 3900 м над рівнем моря. Тут знаходиться знаменитий спуск Біла Долина, що вважається першим у світі по протяжності, а місце для відпочинку у французьких Альпах теж можна вибирати на будь-який смак і гаманець. Тут можуть «знайти себе» і любителі старовини - в невеликих гірських селах, і ті, хто віддає перевагу сучасний стиль і динамічний відпочинок, а кататися на лижах можна майже весь рік.

Про відпочинок в швейцарських Альпах більшість наших туристів поки що тільки мріють: готелі тут дорогі, а знімати кімнати в селах поки навчилися не всі. Рівень сервісу на швейцарських курортах дуже високий, а природа відрізняється незбагненною красою - швейцарські Альпи відомі своїми яскравими сонячними схилами, ніби поєднуються з небом.

Обрати найкраще місце в Альпах неможливо: ці гори прекрасні в будь-якому вигляді, і кожного разу постають перед людиною новими, непізнаними і несподіваними сторонами. Залишається тільки побажати тим, хто наважився вирушити в Альпи, побачити і дізнатися як можна більше, і все-таки навіть самої довгої життя не вистачить для того, щоб повною мірою відчути їх вічну красу...

Автор: Гатауліна Галина

Стаття захищена законом про авторські та суміжний права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на женский сайт www.inmoment.com.ua обов'язкова.

Повернутися на початок розділу Мода

Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я

Реклама
ТОП Новостей
Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов


2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss