Забыли пароль?

Новости Мира
Ваш надежный партнер!

Вуді Аллен відповів на звинувачення прийомної доньки у розбещенні

Опубликовано: 29.09.2018

Американський режиссер Вуді Аллен нарешті відповів на звинувачення його прийомної доньки Ділан Ферроу у сексуальному насиллі.

Розлогу відповідь режисера оприлюднила газета " The New York Times "

Аллен почав з того, що згадав, як 21 рік тому його екс-дружина Міа Ферроу впреше звинуватила його у розбещенні малолітніх.

"…Тоді це здалося мені настільки смішним, що я навіть не замислився над цим. Тоді тривав наш жахливий шлюборозлучний процес, і ця битва забирала купу енергії. Корисливість і злі наміри Міа здавалися тоді настільки очевидними, що я навіть не наймав адвоката, щоб захиститися", - зазначив Вуді.

Як зізнався режисер, тоді він наївно думав, що ці звинувачення забудуться, тому що, за його словами, він не розбещував Ділан, і здоровий глузд має взяти гору.

"Зрештою, тоді я був 56-річним чоловіком, якого раніше ніхто не звинувачував у розбещенні малолітніх. Я був з Міа протягом 12-ти років, і вона жодного разу не казала мені про щось подібне", - пише Аллен.

Він також зазначив, що як раз тоді починалися його стосунки з жінкою, з якою він збирався одружитися. Мова йде про іншу прийомну дочку режисера, Сун-І, якій тоді було 19 років. З нею Вуді, як відомо, живе досі.

Отже, за словами Аллена, тоді Міа Ферроу наполягла на тому, щоб відвезти маленьку Ділан до лікаря на експертизу. І дівчинка сказала лікарю, що її не розбещували.

"Тоді Міа повела Ділан на морозиво, а коли вони повернулися, дитина раптом змінила свою історію. Поліція почала розслідування… Я тоді охоче пройшов тест на детекторі брехні, бо мені не було, що приховувати. Я попросив Міа пройти тест також, але вона відмовилася", - повідомив Аллен.

Режисер також навів приклад того, як Міа просила одну з його екс-подружок дати свідчення про те, що Аллен мав з нею зв'язок ще до її повноліття. Але жінка відмовилася свідчити, бо це було неправдою.

Тим часом поліція Коннектікута звернулася за допомогою до спеціального підрозділу, який розслідує схожі випадки. Аллен навів висновки експертів, у яких йшлося про те, що Ділан не була сексуально розбещена. Також експерти заявляли, що дівчинка могла дати фальшиві показання під впливом матері.

Нові звинувачення вже дорослої Ділан Ферроу Аллен пояснює тим, що після кількарічного впливу матері дівчина повірила у брехню про сексуальне розбещення.

"Я любив Ділан і сподіваюся, що одного разу вона зрозуміє, що даремно обмовила свого люблячого батька і піддалася впливу матері, яку більше турбувала її власна злоба, а не благополуччя дочки", - зауважив Аллен.

До речі, Міа і Ділан Ферроу вже відреагували на лист Аллена. Жінки звинувативши його в спробах приховати правду і змусити їх мовчати.

Однак режисер підкреслив у своєму листі, що це його останнє слово з приводу даного питання і він не має наміру надалі відповідати на будь-які коментарі до нього.

Нагадаємо, тиждень тому у пресі з'явився лист прийомної доньки Вуді Аллена Ділан Ферроу, яка докладно описала те, як батько її розбещував. Першою реакцією режисера була заява його адвоката про те, що звинувачення є брехнею .

Фото "Reuters" з сайту " Salon.com"

Реклама
ТОП Новостей
§ 11. Организация и проведение голосования, подсчет голосов и опубликование результатов


how-to-all.com" href="/video/2010951150-alternativnoe-golosovanie-eto/" style="font-size:9pt;align:left;"> Значение «альтернативное голосование»: "Политическая наука: Словарь-справочник"; словари русского языка онлайн > how-to-all.com


2. Методика действий членов УИК по организации и проведению голосования избирателей вне помещения для голосования
Для организации и проведения голосования избирателей вне помещения для голосования необходимо провести предварительную работу, начиная со следующего: ДО ДНЯ ГОЛОСОВАНИЯ 1. Заблаговременно письменно обратиться

Юлия Юрьева. Ответы на экзаменационные вопросы по нотариату России
   При равенстве баллов у нескольких кандидатов решение конкурсной комиссией принимается открытым голосованием. При равенстве голосов членов конкурсной комиссии при открытом голосовании решающим является

Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Уважаемые ДАМЫ И ГОСПОДА! Актуальность вопроса   Развитие информационного общества и стремительное внедрение инфокоммуникаций во все сферы жизни предъявляют новые требования  к

Статья 68. Открепительное удостоверение. 1. Открепительное удостоверение является документом строгой отчетности, степень защиты которого определяется Центральной избирательной комиссией Российской Федерации. Открепительное удостоверение должно иметь отрыв
2. Избиратель, который не будет иметь возможность прибыть в день голосования в помещение для голосования того избирательного участка, где он включен в список избирателей, вправе получить в соответствующей

Статья 49. Агитационный период - Центральная избирательная комиссия Российской Федерации
Статья 49. Агитационный период   1. Агитационный период начинается со дня выдвижения кандидата, списка кандидатов, регистрации инициативной группы по проведению референдума. Агитационный период

Как и где получить открепительное удостоверение. Голосование по открепительным удостоверениям
О таком документе, как открепительное удостоверение для голосования, слышали если не все, то многие граждане нашей страны. Что представляет собой этот документ? Где получить открепительное удостоверение

Рождение нового метода
Рождение нового метода «Пуанкаре начинает как Коши», — одобрительно заметил как-то один из ведущих профессоров Сорбонны. Он имел в виду широкое разнообразие работ молодого математика, опубликовавшего

VOTUM®: голосование и оценка кач-ва знаний
VOTUM ® : голосование и оценка качества знаний       Работая в аудитории, преподаватель может использовать VOTUM® не только как инструмент для проведения тестирования с целью проверки знаний в любой

Реклама
Календарь
Реклама
Архив сайта

2013 © Все права защищены. www.osreg.ru . При копировании материала с сайта не забываем указывать источник в виде активной ссылки на сайт.

rss